Ingatlanok Pest megye
Találati lista: 7756
Eladó Üzlethelyiség, Érd
Érd
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
1 122 449 Ft/m2
Eladó Ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
827 778 Ft/m2
Eladó Ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 109 999 999 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
687 500 Ft/m2
Eladó ikerház, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є115 000 000 Ft
1 320 000 Ft/m2
Csörögön, 18 percre Dunakeszitől újépítésű önálló családi ház eladó nagyobb telekkel
Csörög
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 000 000 Ft/m2
VÖLGYLIGET I. lakóparkban 5szobás új építésű ikerház
Üröm, Völgyliget lakópark
Kínálati ár: 339 000 000 Ft
Kalkulált ár: 939 058 Є
1 994 118 Ft/m2
Megvételre kínálunk Monoron egy FELÚJÍTOTT, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 101 nm-es, 5 szobás ikerházat.
Monor, Strázsahegy
Kínálati ár: 89 700 000 Ft
Kalkulált ár: 248 476 Є
888 119 Ft/m2
Megvételre kínálunk Pécelen egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, teraszos, garázsos, 115 nm-es, 4 szobás ikerházat.
Pécel
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є
1 042 609 Ft/m2
Eladó egy felújított, kertkapcsolatos, 91 nm-es lakás Fóton – kiváló lokációval!
Fót, Öregfalu
Kínálati ár: 94 440 000 Ft
Kalkulált ár: 261 607 Є
1 037 802 Ft/m2
Eladó felújítandó / bontandó családi ház Gödön – kiváló lehetőség nagy telekkel!
Göd
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
633 654 Ft/m2
Eladó hangulatos, erkélyes lakás Vác–Deákváron, parkra néző kilátással!
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
975 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Páty, Ófalu, VILLAGE GARDEN
Páty, Ófalu, VILLAGE GARDEN
Kínálati ár: 102 900 000 Ft
Kalkulált ár: 285 042 Є
1 390 541 Ft/m2
Eladó építési telek, Piliscsaba, Magdolnavölgyi lakópark, Magdolnavölgyi lakópark
Piliscsaba, Magdolnavölgyi lakópark, Magdolnavölgyi lakópark
Kínálati ár: 57 500 000 Ft
Kalkulált ár: 159 280 Є
nincs megadva
Eladó téglalakás, Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kerepes, Panoráma lakópark, Panoráma lakópark mellett
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 013 559 Ft/m2
Eladó sorház, Fót, Fótliget lakópark, Fótliget
Fót, Fótliget lakópark, Fótliget
Kínálati ár: 153 000 000 Ft
Kalkulált ár: 423 823 Є
1 275 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Szigetmonostor, Horány, erdő közelében
Szigetmonostor, Horány, erdő közelében
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
nincs megadva
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kihagyhatatlan
Eladó családi ház, Visegrád, Rákóczi utca
Visegrád, Rákóczi utca
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 105 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є110 000 000 Ft
397 727 Ft/m2
Panorámás
Eladó családi ház, Leányfalu
Leányfalu
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
1 100 917 Ft/m2
Eladó családi ház, Tápiószentmárton, Faluközpont közeli
Tápiószentmárton, Faluközpont közeli
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
802 469 Ft/m2
Eladó családi ház, Albertirsa
Albertirsa
Kínálati ár: 179 900 000 Ft
Kalkulált ár: 498 338 Є
728 340 Ft/m2