Ingatlanok Pest megye
Találati lista: 7756
Pomázon egy szintes, 4 szobás, két generációnak is alkalmas családi ház eladó.
Pomáz, Ófalu, Főút
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
680 000 Ft/m2
Pomáz Messelia részén gyönyörű örök panorámás közművesített lakóövezeti építési telek eladó.
Pomáz, Messelia
Kínálati ár: 34 300 000 Ft
Kalkulált ár: 95 014 Є
53 762 Ft/m2
26LL9042 Leányfalu domboldalában családi ház felső lakása eladó.
Leányfalu, Központ-közeli, domboldal, 26LL9042
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
380 952 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Papp Péter +36208235744
Pécel, Hívja a Tulajdonost!, Béke utca
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
407 407 Ft/m2
Üröm Széchenyi-telepen 575 nm-es, sík telken, két lakószinten 250 nm-es, két lakásos önálló családi ház eladó.
Üröm, Széchenyitelep
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
620 000 Ft/m2
Modern, prémium új építésű családi ház duplagarázzsal Tápiószele csendes, rendezett részén eladó!
Tápiószele
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
523 077 Ft/m2
Eladó családi ház Cegléd nyugodt, rendezett részén – kiváló elhelyezkedéssel!
Cegléd
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
756 757 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd, Parkváros, Önálló újépítésű kertesház
Érd, Parkváros, Önálló újépítésű kertesház
Kínálati ár: 141 900 000 Ft
Kalkulált ár: 393 075 Є
1 126 190 Ft/m2
Eladó építési telek, Biatorbágy, Befektetésre kiválóan alkalmas
Biatorbágy, Befektetésre kiválóan alkalmas
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є
nincs megadva
Eladó családi ház, Pilis
Pilis
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є
440 476 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunavarsány
Dunavarsány
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
1 163 889 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є47 990 000 Ft
958 980 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaharaszti
Dunaharaszti
Kínálati ár: 255 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 255 000 000 Ft
Korábbi ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 706 371 Є250 000 000 Ft
1 307 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є48 000 000 Ft
959 184 Ft/m2
Eladó családi ház, Pilis
Pilis
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є
81 340 Ft/m2
Eladó családi ház, Pilisszentkereszt, Hársfa utca 2
Pilisszentkereszt, Hársfa utca 2
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є129 000 000 Ft
330 303 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Dabas
Dabas
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є49 900 000 Ft
870 909 Ft/m2
Eladó családi ház, Szigethalom
Szigethalom
Kínálati ár: 18 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 18 500 000 Ft
Korábbi ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 51 247 Є20 000 000 Ft
616 667 Ft/m2
Eladó ház Üröm
Üröm, Üröm
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є
817 352 Ft/m2
Eladó telek Dunaharaszti