Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertváros
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
941 509 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 822 Є
883 488 Ft/m2
Eladó Tatabánya Kertvárosban kertkapcsolatos, földszinti lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
941 509 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 178 Є43 200 000 Ft
759 074 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom
Komárom
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 800 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 719 Є47 000 000 Ft
905 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 571 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
944 643 Ft/m2
Eladó Lakás, Almásfüzitő 25.500.000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 71 031 Є
566 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
812 791 Ft/m2
Belvárosi Oázis Bővítési Lehetőséggel – Ritka Ékszerdoboz Esztergomban
Esztergom
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
1 143 902 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – Kertalja utca
Oroszlány
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 744 Є
572 727 Ft/m2
A LIDO HOME eladásra kínál egy első emeleti, tégla építésű lakást Oroszlányban .
Oroszlány
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 000 000 Ft
Korábbi ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 852 Є26 000 000 Ft
452 830 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 54nm, 34200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Kalkulált ár: 95 265 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca, 58nm, 38500000 Ft
Oroszlány, Óváros, Fürst Sándor utca
Kínálati ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 107 242 Є
663 793 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
834 884 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 700 000 Ft
Korábbi ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 086 Є33 900 000 Ft
760 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 928 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 44500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 400 000 Ft
Kalkulált ár: 123 955 Є45 400 000 Ft
855 769 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 45nm, 44500000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 955 Є
988 889 Ft/m2