Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 428
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 54nm, 39990000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 393 Є
740 556 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Nincs megadva, 55nm, 46000000 Ft
Esztergom, Nincs megadva
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 134 Є
836 364 Ft/m2
ELADÓ – PANORÁMÁS, ERKÉLYES TÉGLALAKÁS TATABÁNYA ÚJVÁROSBAN!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Eladó Társasházi Lakás - Úny
Úny
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 128 134 Є
836 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány, Oroszlány
Oroszlány, Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є
490 566 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 89900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 198 667 Ft/m2
Erkélyes, első emeleti felújított lakás Oroszlányon eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є37 000 000 Ft
730 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
660 294 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Környe, 128nm, 134500000 Ft
Környe
Kínálati ár: 134 500 000 Ft
Kalkulált ár: 374 652 Є
1 050 781 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 31000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 000 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 86 351 Є33 500 000 Ft
553 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є49 990 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 49nm, 49900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 52nm, 33000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є34 500 000 Ft
634 615 Ft/m2
Eladó 27 m²-es, frissen felújított garzon Komárom központjában!
Komárom
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 538 Є30 990 000 Ft
1 110 741 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є37 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Oroszlány
Oroszlány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
660 294 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 153 175 Є
964 737 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 50nm, 39500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 110 028 Є
790 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 64nm, 35900000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є36 500 000 Ft
560 938 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 34400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 34 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 400 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 822 Є34 900 000 Ft
625 455 Ft/m2