Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 428
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 57nm, 24900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 600 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є26 600 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 27nm, 27200000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 27 200 000 Ft
Kalkulált ár: 75 766 Є
1 007 407 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Aranyhegy, 95nm, 62900000 Ft
Esztergom, Aranyhegy
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є65 000 000 Ft
662 105 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 100nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є69 900 000 Ft
679 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 89 136 Є
640 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 44nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 890 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є35 890 000 Ft
793 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 64nm, 46990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 891 Є
734 219 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 563 Є
880 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є
858 491 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є42 500 000 Ft
882 979 Ft/m2
Komárom központjában eladó 2, emeleti lakás a Korona utcában
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
682 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 58nm, 54900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
946 552 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 51500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 454 Є52 500 000 Ft
990 385 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 600 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 950 Є37 900 000 Ft
762 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 55000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 204nm, 159990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 445 655 Є
784 265 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 152 540 Є
1 033 245 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 90nm, 79900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
887 778 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 700 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 205 292 Є74 990 000 Ft
1 052 857 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 59nm, 54762000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 54 762 000 Ft
Kalkulált ár: 152 540 Є
928 169 Ft/m2