Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
854 762 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 39400000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 39 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 400 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 109 749 Є39 900 000 Ft
716 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 61nm, 66900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
1 096 721 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Almásfüzitő, 83nm, 58000000 Ft
Almásfüzitő
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 560 Є
698 795 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 56nm, 58900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 164 067 Є59 900 000 Ft
1 051 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 55nm, 40000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
727 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 35nm, 41412000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 41 412 000 Ft
Kalkulált ár: 115 354 Є
1 183 200 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 72nm, 92500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 257 660 Є
1 284 722 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 55nm, 50000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 000 000 Ft
Korábbi ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є52 000 000 Ft
909 091 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є42 900 000 Ft
782 353 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 54nm, 45900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є46 500 000 Ft
850 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
684 211 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 73nm, 48000000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
657 534 Ft/m2
Oroszlányon, a Dózsa György utcában, 2.emeleti, 1 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є27 990 000 Ft
870 645 Ft/m2
Tatán, a Fácánoskert lakóparkban, új építésű társasházi lakások leköthetők
Tata, Fácánoskert lakópark
Kínálati ár: 213 850 000 Ft
Kalkulált ár: 595 682 Є
1 102 320 Ft/m2
Tatabányán, a Komáromi utcában egyedileg átalakított, felújított lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 749 Є
999 767 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatán, a városközpontban, mégis csendes, nyugodt helyen, 161 m2-es lakás eladó
Tata
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 612 535 Є
1 365 839 Ft/m2
Tatabányán, az Építők útján, egyedileg átalakított, teljeskörűen felújított, 2 szobás lakás garázzsal eladó
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є53 000 000 Ft
849 057 Ft/m2
Oroszlányon, 50 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 850 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є27 850 000 Ft
520 000 Ft/m2
Komáromban, a Gyermekkert lakóparkban kialakításra kerülő társas házakban, 32-54 m2-es lakások leköthetők
Komárom
Kínálati ár: 24 570 000 Ft
Kalkulált ár: 68 440 Є
702 000 Ft/m2