Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
Praktikus elrendezés, kiváló elhelyezkedés – a te új lakásod Tatabányán vár
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 490 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 110 000 Є38 490 000 Ft
731 296 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
811 628 Ft/m2
Eladó erkélyes lakás Oroszlány kedvelt részén – alacsony fenntartási költséggel!
Oroszlány
Kínálati ár: 34 750 000 Ft
Kalkulált ár: 96 797 Є
695 000 Ft/m2
Eladó barátságos kertkapcsolatos társasházi lakás Komárom szívében!
Komárom
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 61 281 Є
550 000 Ft/m2
Oroszlányon, a Rákóczi úton eladó egy 40 m²-es, 2. emeleti, 1 szobás, erkélyes lakás.
Oroszlány
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є
722 500 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 118nm, 115000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
974 576 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 56nm, 45484000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 45 484 000 Ft
Kalkulált ár: 126 696 Є
812 214 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708750 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 750 Ft
Kalkulált ár: 116 180 Є
834 175 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 21714000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 21 714 000 Ft
Kalkulált ár: 60 485 Є
658 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 53nm, 42127700 Ft
Komárom
Kínálati ár: 42 127 700 Ft
Kalkulált ár: 117 347 Є
794 862 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 36nm, 26895000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 26 895 000 Ft
Kalkulált ár: 74 916 Є
747 083 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 50nm, 41708000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 41 708 000 Ft
Kalkulált ár: 116 178 Є
834 160 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 33nm, 24990000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 610 Є
757 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 36nm, 27000000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 75 209 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 36nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
886 111 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 51nm, 45900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
900 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, 57nm, 40900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 928 Є
717 544 Ft/m2
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
950 794 Ft/m2
Eladó 3 szobás földszinti lakás üzleti potenciállal Oroszlány szívében
Oroszlány
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 142 061 Є
689 189 Ft/m2