Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 208 886 Є
1 292 931 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 178 245 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 120 334 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 721 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 465 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 38nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
960 526 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 41nm, 34900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
851 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 206 100 Є
1 298 070 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 175 460 Є
749 881 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Piac tér, 43nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros, Piac tér
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
848 837 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
935 065 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 529 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 194 429 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
794 915 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 53nm, 33990000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 680 Є
641 321 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 172 499 Є
1 146 796 Ft/m2