Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є
616 854 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 32500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 529 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 744 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, 148nm, 159900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 445 404 Є
1 080 405 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
498 438 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 108 357 Є
762 745 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 115 599 Є
813 725 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
574 380 Ft/m2
Kényelmes családi fészek új tulajdonosát várja!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 359 Є
541 304 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Bábolna, 58nm, 48500000 Ft
Bábolna
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 135 097 Є
836 207 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 66nm, 45900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
695 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 50 139 Є
720 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
658 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є
787 037 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaszentmiklós, 121nm, 69500000 Ft
Dunaszentmiklós
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 81 058 Є
727 500 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 136 462 Є
999 796 Ft/m2