Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
Oroszlányon 74 nm -es, bútorozott lakás eladó
Oroszlány
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є59 990 000 Ft
790 541 Ft/m2
Almásfüzítőn eladó 2 szobás erkélyes lakás panorámával
Almásfüzitő, Verő Imre utca
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
553 704 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Nincs megadva, 55nm, 52900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Bem József utca, 82nm, 97000000 Ft
Komárom, Belváros, Bem József utca
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 195 Є
1 182 927 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca, 41nm, 35000000 Ft
Komárom, Belváros, Térffy Gyula utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
853 659 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Ács, Nincs megadva, 81nm, 35500000 Ft
Ács, Nincs megadva
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 886 Є
438 272 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 29nm, 26900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
927 586 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca, 61nm, 66900000 Ft
Tata, Nincs megadva, Kereszthelyi utca
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
1 096 721 Ft/m2
Kiváló befektetés vagy első otthon Oroszlány szívében!
Oroszlány
Kínálati ár: 26 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 800 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 652 Є25 900 000 Ft
765 714 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS KERTVÁROSI LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 125 320 Є
1 046 279 Ft/m2
Nem csak egy lakás – egy életérzés Tatabánya szívében!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
863 462 Ft/m2
Eladó lakás Tokodon!
Tokod
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
390 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 50000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
943 396 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 607 Є
1 053 784 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 68nm, 45900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 86nm, 74500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 521 Є
866 279 Ft/m2
Eladó téglalakás, Komárom, Komárom város
Komárom, Komárom város
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
657 534 Ft/m2