Eladó téglalakás Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 429
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 607 Є
906 744 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban 1 szobás téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 538 Є
999 667 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 64 686 500 Ft
Kalkulált ár: 180 185 Є
980 098 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 643 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
877 027 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, Győri úton, 51 nm-es, 2+1 félszobás, felújított lakás kiadó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 501 Є
3 529 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 38 349 000 Ft
Kalkulált ár: 106 822 Є
1 127 912 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 63 869 500 Ft
Kalkulált ár: 177 909 Є
982 608 Ft/m2
2025-ben átadott lakóparkban 38 nm-es, 1+1 szobás társasházi lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 47 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 490 000 Ft
Korábbi ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 284 Є44 990 000 Ft
1 249 737 Ft/m2
NAGY ERKÉLYES, IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT 66 nm LAKÁS!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 855 Є
695 455 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 71nm, 87505000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 87 505 000 Ft
Kalkulált ár: 243 747 Є
1 232 465 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 529 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, Nincs megadva, 64nm, 65000000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
1 015 625 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 55nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
852 727 Ft/m2
LUXUS ÉRZÉS A VÁROS FELETT – 89 m²-ES ÁLOMOTTHON TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є72 000 000 Ft
820 225 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Komárom
Kínálati ár: 50 194 000 Ft
Kalkulált ár: 139 816 Є
1 091 174 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 49 855 000 Ft
Kalkulált ár: 138 872 Є
1 060 745 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 978 000 Ft
Kalkulált ár: 136 429 Є
1 088 400 Ft/m2
Komárom
Kínálati ár: 48 616 000 Ft
Kalkulált ár: 135 421 Є
1 080 356 Ft/m2