Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
Prémium duplex, zöld környezetben
Tatabánya
Kínálati ár: 91 500 000 Ft
Kalkulált ár: 253 463 Є
1 102 410 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Azonnal költözhető, 3 szobás lakás eladó Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
723 214 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Nincs megadva, 55nm, 51400000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 51 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 400 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 382 Є52 900 000 Ft
934 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 29nm, 26900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
927 586 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca, 81nm, 56900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
702 469 Ft/m2
Eladó Tatabányán, a Gál István lakótelepen egy 4. emeleti, 1+2 félszobás, nagy erkélyes panellakás!
Tatabánya
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
727 091 Ft/m2
Nem csak egy lakás – egy életérzés Tatabánya szívében!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
863 462 Ft/m2
Tatabánya Ifjúság utcában 1,5 szobás lakás – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
886 111 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є36 500 000 Ft
693 673 Ft/m2
OTTHON ÉS LEHETŐSÉG TATABÁNYÁN A DÓZSAKERT SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertváros
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
941 509 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 235 Є
883 488 Ft/m2
Eladó Tatabánya Kertvárosban kertkapcsolatos, földszinti lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є49 900 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
938 755 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 850 000 Ft
Kalkulált ár: 110 388 Є
813 265 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 249 Є
812 245 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2