Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
643 548 Ft/m2
Lehetőség Tatabánya szívében
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
1 041 667 Ft/m2
Tatabányán, a Komáromi utcában egyedileg átalakított, felújított lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є
999 767 Ft/m2
Tatabányán, az Építők útján, egyedileg átalakított, teljeskörűen felújított, 2 szobás lakás garázzsal eladó
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є53 000 000 Ft
849 057 Ft/m2
Tatabányán, Felsőgallán, a Füzes utcában, felújítandó lakás kis kerttel eladó
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 990 000 Ft
Korábbi ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 38 753 Є15 990 000 Ft
222 063 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhida
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
804 839 Ft/m2
Tatabánya-Újvárosban eladó egy 53 m²-es, felújított lakás!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
733 962 Ft/m2
Eladó lakás Tatabányán
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є35 900 000 Ft
932 432 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 49 300 000 Ft
Kalkulált ár: 136 565 Є
966 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó társasházi lakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros