Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
Eladó téglalakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є41 000 000 Ft
740 741 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Tágas, felújított zárószinti lakás eladó a Paletta lakóparkban – plusz 30 m² hőszigetelt tetőtérrel.
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
867 647 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2
Eladó Tatabánya kertvárosban 50 m²-es, 2 szobás, teljesen felújított, 4.emeleti ERKÉLYES lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 700 000 Ft
778 000 Ft/m2
Újvárosban másfél szobás lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є32 900 000 Ft
833 056 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
633 929 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
881 395 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
794 915 Ft/m2
Eladó földszinti lakás Tatabánya szívében – csendes, kényelmes, azonnal költözhető!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Tatabányán takaros, kis tér várja tulajdonosát!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 171 543 Є
1 146 796 Ft/m2
Eladó lakás, Tatabánya
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
943 243 Ft/m2
Barátságos, biztonságos lakás a Bárdos lakóparkban!
Tatabánya
Kínálati ár: 69 999 999 Ft
Kalkulált ár: 193 906 Є
833 333 Ft/m2
Azonnal költözhető otthon Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
969 444 Ft/m2
Dózsakerti lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
770 175 Ft/m2
Eladó 57 m²-es földszinti, erkélyes tégla lakás Tatabánya – Dózsakert
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
728 070 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
792 647 Ft/m2
Tatabánya, Kertváros- Felújított, teraszos lakás eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
804 255 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
789 583 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
546 774 Ft/m2