Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
Tatabányán 1+1 félszobás bútorozott lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
1 041 667 Ft/m2
Tatabánya Bánhidai lakótelep - 1+2 félszobás magasföldszinti lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є43 990 000 Ft
877 347 Ft/m2
ELADÓ – PANORÁMÁS, ERKÉLYES TÉGLALAKÁS TATABÁNYA ÚJVÁROSBAN!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
749 881 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Piac tér, 43nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros, Piac tér
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є
848 837 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 48 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 200 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 518 Є42 000 000 Ft
860 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
935 065 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є52 500 000 Ft
823 810 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 64nm, 43500000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є46 400 000 Ft
679 688 Ft/m2
Panorámás, nyugodt otthon a Gerecsére néző kilátással
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
811 628 Ft/m2
Felújított 2 szobás, erkélyes lakás Tatabányán eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 900 000 Ft
715 686 Ft/m2
Eladó felújított, azonnal költözhető lakás Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
690 769 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Minőségi felújítás, letisztult design, központi elhelyezkedés – egy otthon, ami minden igényt kipipál !
Tatabánya
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 53nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Élhető alaprajz, időtálló megoldások.
Tatabánya
Kínálati ár: 80 550 000 Ft
Kalkulált ár: 223 130 Є
1 019 620 Ft/m2
Egy szinttel feljebb az otthonérzet.
Tatabánya
Kínálati ár: 72 350 000 Ft
Kalkulált ár: 200 416 Є
1 033 571 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 41200000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 41 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 127 Є
749 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2