Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Kiváló lehetőség Tatabányán! Újváros egyik legjobb részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
802 778 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
712 245 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 008 Є
958 621 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás Tatabányán
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
Erkélyes lakás Újváros központjában
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
643 548 Ft/m2
Városközpontban, jó elosztású lakás, kedvező rezsivel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
764 706 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
886 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
749 881 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
691 029 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2