Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
kiemelt
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
809 434 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є
999 808 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 31000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
553 571 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 85900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 145 333 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 37nm, 31700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 700 000 Ft
Kalkulált ár: 87 812 Є
856 757 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 35990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
692 115 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є
760 465 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
973 810 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 43500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
836 538 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
782 353 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
564 516 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
854 762 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
944 643 Ft/m2