Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Azonnal költözhető, 3 szobás lakás eladó Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 990 000 Ft
723 214 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 119 668 Є
800 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
684 211 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Kalkulált ár: 113 546 Є
759 074 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 48000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
1 053 784 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
650 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 37500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
707 547 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 82nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
595 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 58500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 063 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 41500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 35nm, 29900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
854 286 Ft/m2