Eladó lakás Tatabánya
Találati lista: 211
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Földszinti többfunkciós lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
935 938 Ft/m2
Dózsakerti, első emeleti erkélyes lakás!
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
834 545 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Alakítsa saját igényei szerint – kiváló elhelyezkedés, remek lehetőség!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Teljes körűen felújított, berendezett lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó otthon Tatabánya egyik legkeresettebb részén – Sárberki lakótelep!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Kiváló alap, szabad kialakítás.
Tatabánya
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
734 694 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
880 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
858 491 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є42 500 000 Ft
882 979 Ft/m2
Szerethető sárbereki lakás, saját történetekhez.
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 600 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 385 Є37 900 000 Ft
762 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Bárdos lakópark
Tatabánya, Bárdos lakópark
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
938 356 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Mártírok 52
Tatabánya, Mártírok 52
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 32 600 000 Ft
Kalkulált ár: 90 305 Є
931 429 Ft/m2
Tatabányán eladó, 53 m²-es, felújított, azonnal költözhető panellakás a bánhidai lakótelepen.
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є45 990 000 Ft
783 019 Ft/m2