Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 235 Є
883 488 Ft/m2
Eladó Tatabánya Kertvárosban kertkapcsolatos, földszinti lakás
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є49 900 000 Ft
905 660 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 54nm, 40990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 113 546 Є43 200 000 Ft
759 074 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
938 755 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
676 786 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 57nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
700 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
944 643 Ft/m2
Eladó ikerház, Tatabánya, Panoráma lakópark
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 90 799 999 Ft
Kalkulált ár: 251 524 Є
936 082 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 850 000 Ft
Kalkulált ár: 110 388 Є
813 265 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Bánhidai ltp.
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 39 800 000 Ft
Kalkulált ár: 110 249 Є
812 245 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 100nm, 119000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 190 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 43nm, 32700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 700 000 Ft
Korábbi ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 582 Є33 900 000 Ft
760 465 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 900 000 Ft
753 061 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 40900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
973 810 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 44500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 500 000 Ft
Korábbi ár: 45 400 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є45 400 000 Ft
855 769 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 42nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є36 900 000 Ft
854 762 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
601 887 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 39900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є42 900 000 Ft
782 353 Ft/m2