Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
LUXUS ÉRZÉS A VÁROS FELETT – 89 m²-ES ÁLOMOTTHON TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є72 000 000 Ft
820 225 Ft/m2
Praktikus elrendezés, kiváló elhelyezkedés – a te új lakásod Tatabányán vár
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 490 000 Ft
Korábbi ár: 38 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 391 Є38 490 000 Ft
731 296 Ft/m2
Eladó tégla lakás Tatabányán, a Komáromi úton!
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
811 628 Ft/m2
EXKLUZÍV, BELSŐ UDVAROS PRÉMIUM OTTHON TATABÁNYA KEDVELT RÉSZÉN, DÓZSAKERTBEN – LIMITÁLT, 5 LAKÁSOS SORHÁZBAN
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
782 895 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
856 164 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
856 164 Ft/m2
Prémium duplex, zöld környezetben
Tatabánya
Kínálati ár: 91 500 000 Ft
Kalkulált ár: 253 463 Є
1 102 410 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 38nm, 31900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
839 474 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Nincs megadva, 55nm, 51400000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 51 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 400 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 382 Є52 900 000 Ft
934 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, Óváros, 29nm, 26900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
927 586 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca, 81nm, 56900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
702 469 Ft/m2
Eladó Tatabányán, a Gál István lakótelepen egy 4. emeleti, 1+2 félszobás, nagy erkélyes panellakás!
Tatabánya
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
727 091 Ft/m2
Nem csak egy lakás – egy életérzés Tatabánya szívében!
Tatabánya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
863 462 Ft/m2
Tatabánya Ifjúság utcában 1,5 szobás lakás – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!
Tatabánya
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
886 111 Ft/m2
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 33 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 94 155 Є36 500 000 Ft
693 673 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 53nm, 48000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є50 000 000 Ft
905 660 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 37nm, 38990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
1 053 784 Ft/m2
OTTHON ÉS LEHETŐSÉG TATABÁNYÁN A DÓZSAKERT SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
828 302 Ft/m2
Eladó zártkerti ingatlan - Tatabánya, Turul oldal
Tatabánya
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 781 Є
19 663 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertváros
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
941 509 Ft/m2