Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 53nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 84nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 070 238 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 41200000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 41 200 000 Ft
Kalkulált ár: 114 127 Є
749 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér, 55nm, 41000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kőrösi Csoma Sándor tér
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 80nm, 69800000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 800 000 Ft
Korábbi ár: 74 600 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є74 600 000 Ft
872 500 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 359 418 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, 62nm, 43900000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 94nm, 105900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 105 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 352 Є
1 126 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 68nm, 48900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є53 900 000 Ft
719 118 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 59nm, 46900000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
794 915 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 54nm, 61927000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 61 927 000 Ft
Kalkulált ár: 171 543 Є
1 146 796 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 70nm, 54500000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 500 000 Ft
Korábbi ár: 56 600 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є56 600 000 Ft
778 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 84nm, 57000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 000 000 Ft
Korábbi ár: 61 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є61 990 000 Ft
678 571 Ft/m2
Eladó Házrész, Tatabánya, Bánhida, 150nm, 45000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є39 900 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2