Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 300
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház.
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
583 333 Ft/m2
Földszinti többfunkciós lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
935 938 Ft/m2
Dózsakerti, első emeleti erkélyes lakás!
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є
834 545 Ft/m2
Alakítsa saját igényei szerint – kiváló elhelyezkedés, remek lehetőség!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 889 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Teljes körűen felújított, berendezett lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
907 273 Ft/m2
Tágas, felújított zárószinti lakás eladó a Paletta lakóparkban – plusz 30 m² hőszigetelt tetőtérrel.
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 889 Є
867 647 Ft/m2
Újvárosban másfél szobás lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 306 Є32 900 000 Ft
833 056 Ft/m2
Azonnal költözhető otthon Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
969 444 Ft/m2
Eladó családi ház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 262 500 Є
370 588 Ft/m2
Dózsakerti lakás
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 944 Є
770 175 Ft/m2
Örökpanorámás ház a Turulnál
Tatabánya, Turuloldal
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є85 000 000 Ft
649 593 Ft/m2
Családi ház eladó Kertvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 222 Є
1 088 889 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 36nm, 28900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 278 Є
802 778 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca, 49nm, 34900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Dr. Vitális István utca
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 944 Є
712 245 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere, 94nm, 73000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Aradi vértanúk tere
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 778 Є
776 596 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 41900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 389 Є
855 102 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep, 53nm, 42900000 Ft
Tatabánya, Bánhidai lakótelep, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 167 Є
809 434 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 722 Є
834 884 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca, 52nm, 51990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Kós Károly utca
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 417 Є
999 808 Ft/m2