Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
ÁLOMOTTHON TATABÁNYÁN – IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 82nm, 67900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca, 200nm, 99500000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Vadvirág utca
Kínálati ár: 99 500 000 Ft
Kalkulált ár: 275 623 Є
497 500 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 62nm, 36900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
595 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 58500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
1 063 636 Ft/m2
MODERN ÉLETÉRZÉS TATABÁNYA SZÍVÉBEN!
Tatabánya
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
1 051 351 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 008 065 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
691 029 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Egy történet félbemaradt fejezete álmod tovább.
Tatabánya, Felsőgalla, Fő tér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 166 Є
295 918 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 024 590 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 008 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
715 094 Ft/m2