Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 300
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca, 140nm, 78900000 Ft
Tatabánya, Bánhida, Pósa Lajos utca
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 219 167 Є
563 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 55nm, 40500000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 990 000 Ft
Kalkulált ár: 112 500 Є41 990 000 Ft
736 364 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 86nm, 69900000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
812 791 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 137000000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 380 556 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 83nm, 89900000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 50nm, 45900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 500 Є47 900 000 Ft
918 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Fő tér, 54nm, 43200000 Ft
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 43 200 000 Ft
Kalkulált ár: 120 000 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Óváros, 53nm, 35800000 Ft
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 444 Є
675 472 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, 42nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 500 Є
878 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya, Újváros, Köztársaság útja
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Újváros, 62nm, 39900000 Ft
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 833 Є
643 548 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 84nm, 62990000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 972 Є
749 881 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Piac tér, 43nm, 36500000 Ft
Tatabánya, Újváros, Piac tér
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 389 Є
848 837 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, 29nm, 27800000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 27 800 000 Ft
Kalkulált ár: 77 222 Є
958 621 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca, 77nm, 72000000 Ft
Tatabánya, Újváros, Huba vezér utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 000 Є
935 065 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 64nm, 43500000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 400 000 Ft
Kalkulált ár: 120 833 Є46 400 000 Ft
679 688 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Panoráma lakópark, 114nm, 129750000 Ft
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 083 133 Ft/m2
Tatabánya, Panoráma lakópark
Kínálati ár: 129 750 000 Ft
Kalkulált ár: 360 417 Є
1 138 158 Ft/m2