Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 114nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
789 386 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 240nm, 125000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
520 833 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 304nm, 79990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
263 125 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Sárberek, 121nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є94 500 000 Ft
743 719 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Nincs megadva, 74nm, 49900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
674 324 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 801 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 900 000 Ft
723 214 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 41500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
714 107 Ft/m2
Felújítandó lakás Tatabánya közkedvelt részén – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!
Tatabánya
Kínálati ár: 29 200 000 Ft
Kalkulált ár: 80 886 Є
811 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Kulcsrakész újépítésű családi ház Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 088 889 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tágas ház, nagy telek, páratlan lehetőség - Tatabánya, Felsőgallán!
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 90 000 Є
499 846 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca, 180nm, 130000000 Ft
Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
722 222 Ft/m2