Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
Eladó egyéb lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Minőségi felújítás, letisztult design, központi elhelyezkedés – egy otthon, ami minden igényt kipipál !
Tatabánya
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є47 900 000 Ft
884 906 Ft/m2
Élhető alaprajz, időtálló megoldások.
Tatabánya
Kínálati ár: 80 550 000 Ft
Kalkulált ár: 223 130 Є
1 019 620 Ft/m2
Egy szinttel feljebb az otthonérzet.
Tatabánya
Kínálati ár: 72 350 000 Ft
Kalkulált ár: 200 416 Є
1 033 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Ady Endre utca, 156nm, 106900000 Ft
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Ady Endre utca
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 122 Є117 000 000 Ft
685 256 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 100nm, 65900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є67 900 000 Ft
659 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 32000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 50nm, 37800000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
756 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 44nm, 34900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 890 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 890 000 Ft
793 182 Ft/m2
Kiváló alap, szabad kialakítás.
Tatabánya
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
734 694 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Kertváros, Petőfi Sándor utca, 156nm, 106900000 Ft
Tatabánya, Kertváros, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 122 Є117 000 000 Ft
685 256 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 64nm, 46990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
734 219 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
880 000 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
858 491 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є42 500 000 Ft
882 979 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 58nm, 54900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
946 552 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 51500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є52 500 000 Ft
990 385 Ft/m2
Szerethető sárbereki lakás, saját történetekhez.
Tatabánya
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
708 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 600 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 385 Є37 900 000 Ft
762 500 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tatabánya, 114nm, 89999000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 89 999 000 Ft
Kalkulált ár: 249 305 Є
789 465 Ft/m2