Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
Eladó Családi ház, Tatabánya, 65nm, 49990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 138 476 Є
769 077 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 72nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
498 611 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 47nm, 37500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 72nm, 52500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 500 000 Ft
Korábbi ár: 55 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є55 500 000 Ft
729 167 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 36nm, 34990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 96 925 Є
971 944 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 68nm, 54500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 150 970 Є
801 471 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Bárdos lakópark
Tatabánya, Bárdos lakópark
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
938 356 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Mártírok 52
Tatabánya, Mártírok 52
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
905 660 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 32 600 000 Ft
Kalkulált ár: 90 305 Є
931 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 145nm, 63183000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 63 183 000 Ft
Kalkulált ár: 175 022 Є
435 745 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 113nm, 49091000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 49 091 000 Ft
Kalkulált ár: 135 986 Є
434 434 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Dózsakert
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є41 000 000 Ft
740 741 Ft/m2
Eladó ikerház, Tatabánya, Erőmű ltp.
Tatabánya, Erőmű ltp.
Kínálati ár: 59 250 000 Ft
Kalkulált ár: 164 127 Є
940 476 Ft/m2
Bánhida bőkezű bája – barátságos, biztonságos, boldog otthon a természet ölelésében.
Tatabánya
Kínálati ár: 132 000 000 Ft
Kalkulált ár: 365 651 Є
666 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
633 929 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
881 395 Ft/m2
Prémium otthon - kellemes kertvárosi környezet
Tatabánya
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 008 475 Ft/m2
Tágas terek, intim telek
Tatabánya
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
961 290 Ft/m2