Eladó ingatlanok Tatabánya
Találati lista: 303
Eladó családi ház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є43 500 000 Ft
791 667 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 30 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 85 596 Є31 900 000 Ft
858 333 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész családi ház Tatabányán
Tatabánya
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 083 133 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 52nm, 35990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 695 Є
692 115 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 43nm, 35900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є37 000 000 Ft
834 884 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 37nm, 31700000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 700 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 812 Є32 500 000 Ft
856 757 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Tatabánya, Kertvárosi ltp.
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 385 Є
646 863 Ft/m2
Tatabányán 1+1 félszobás bútorozott lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 103 878 Є
1 041 667 Ft/m2
Tatabánya Bánhidai lakótelep - 1+2 félszobás magasföldszinti lakás eladó
Tatabánya
Kínálati ár: 42 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 990 000 Ft
Korábbi ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 119 086 Є43 990 000 Ft
877 347 Ft/m2
ELADÓ – PANORÁMÁS, ERKÉLYES TÉGLALAKÁS TATABÁNYA ÚJVÁROSBAN!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 000 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є42 000 000 Ft
745 455 Ft/m2
Zártkerti ingatlan
Tatabánya
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 12 500 000 Ft
Korábbi ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 34 626 Є13 500 000 Ft
15 337 Ft/m2
Eladó családi ház, Tatabánya, Bánhida
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 64 950 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 950 000 Ft
Korábbi ár: 67 450 000 Ft
Kalkulált ár: 179 917 Є67 450 000 Ft
447 931 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 75nm, 85900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є89 900 000 Ft
1 145 333 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 48 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 200 000 Ft
Korábbi ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 518 Є42 000 000 Ft
860 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 56nm, 31000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 000 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є33 500 000 Ft
553 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, 130nm, 89990000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
692 231 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є52 500 000 Ft
823 810 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, 170nm, 79000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
464 706 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 50nm, 35000000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є37 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Felújított 2 szobás, erkélyes lakás Tatabányán eladó!
Tatabánya
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 101 108 Є37 900 000 Ft
715 686 Ft/m2