Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
VárLAK Nyergesújfalun. Eladó Várszerű Családi ház
Nyergesújfalu
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
535 714 Ft/m2
Császáron eladó egy 54 nm-es, 2 szobás családi ház 1385 nm-es telken.
Császár
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
646 296 Ft/m2
Kétgenerációs, felújított családi ház eladó Szárligeten – külön szintek, kiváló adottságok!
Szárliget
Kínálati ár: 90 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 500 000 Ft
Korábbi ár: 95 500 000 Ft
Kalkulált ár: 250 693 Є95 500 000 Ft
532 353 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 008 065 Ft/m2
Eladó családi ház Kisbéren!
Kisbér
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
579 439 Ft/m2
Eladó családi ház Kisbéren
Kisbér
Kínálati ár: 129 500 000 Ft
Kalkulált ár: 358 726 Є
650 754 Ft/m2
Tatabányán, a Köztársaság úton, 2 szobás, beépített erkélyes, lakás eladó
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 123 269 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 52900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 037 255 Ft/m2
Eladó Családi ház, Kisbér, 60nm, 23000000 Ft
Kisbér
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
383 333 Ft/m2
Eladó panellakás, Tatabánya, Gál István ltp.
Tatabánya, Gál István ltp.
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є
691 029 Ft/m2
Eladó családi ház, Tardos, Tardos
Tardos, Tardos
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
927 143 Ft/m2
Oroszlány kedvelt részén, gondozott kertkapcsolatos 3 szobás sorházi lakás eladó!
Oroszlány
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
561 458 Ft/m2
Eladó 53 nm-es 2 szoba hallos lakás rendezett társasházban Bánhidán!
Tatabánya, Bánhidai ltp.
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
801 887 Ft/m2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás Oroszlány közkedvelt részén – Haraszthegyi út
Oroszlány
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Azonnal költözhető, földszinti téglalakás Tatabánya kedvelt részén!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Lábatlan 55.000.000 Ft
Lábatlan
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 037 736 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 121nm, 69500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Ház, Ács Gyóni Géza u. 12.990.000 Ft
Ács, Gyóni Géza u.
Kínálati ár: 12 990 000 Ft
Kalkulált ár: 35 983 Є
162 375 Ft/m2
Félkész 3 szintes+alápincézett több generációs családi ház
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
254 902 Ft/m2