Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Befektetők és családok figyelem! Kivételes lehetőség Dózsakert szívében!
Tatabánya, Dózsakert, Fő tér
Kínálati ár: 45 999 999 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
938 775 Ft/m2
Oroszlány családi ház
Oroszlány
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
370 000 Ft/m2
Rezsibiztos ingatlan Komárom szívében
Komárom, Mártírok útja
Kínálati ár: 45 999 000 Ft
Kalkulált ár: 127 421 Є
867 906 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaszentmiklós, 121nm, 69500000 Ft
Dunaszentmiklós
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Sorház, Tata, 74nm, 59990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є64 900 000 Ft
810 676 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 240nm, 122900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 122 900 000 Ft
Kalkulált ár: 340 443 Є
512 083 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 170nm, 92500000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 256 233 Є
544 118 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 40nm, 29100000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 29 100 000 Ft
Kalkulált ár: 80 609 Є
727 500 Ft/m2
Tatabányán, Molnár János utcában, teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó!
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
999 796 Ft/m2
Eladó napfényes, erkélyes lakás Tatabánya szívében!
Tatabánya, Újváros, Fő tér
Kínálati ár: 38 990 000 Ft
Kalkulált ár: 108 006 Є
906 744 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vértesszőlős, 89nm, 48900000 Ft
Vértesszőlős
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
549 438 Ft/m2
Tatabánya egyik legkedveltebb részén, a Sárberki lakótelepen ELADÓ egy azonnal szerethető lakás!
Tatabánya
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 066 Є
855 102 Ft/m2
Teljesen felújított sorházi lakás saját udvarral
Almásfüzitő
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
555 556 Ft/m2
Tata belterületén az Újhegyi úton felújított családi ház eladó!
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
657 647 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban 1 szobás téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
999 667 Ft/m2
Tatabányán, Radnóti Mikós utcában, 3 szobás, saját tárolós téglalakás eladó
Tatabánya, Óváros új kialakítás
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є42 990 000 Ft
765 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tatabányán, Újvárosban, 55 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, 4. emeleti lakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 36 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 490 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 101 080 Є36 990 000 Ft
688 491 Ft/m2
Tatabánya-Bánhidán, a Szelim utcában felújított, 3 szobás családi ház eladó – 65 M Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
764 706 Ft/m2
Dózsakertben 55 nm, közepes állapotú ingatlan – ideális választás befektetésnek vagy otthonnak.”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Lakások Komáromban – rugalmas kialakítás, modern műszaki alapok
Komárom
Kínálati ár: 64 686 500 Ft
Kalkulált ár: 179 187 Є
980 098 Ft/m2