Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Eladó Ház, Ács Ady Endre u. 43.900.000 Ft
Ács, Ady Endre u.
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
391 964 Ft/m2
Kulcsrakész újépítésű családi ház Tatabánya-Kertvárosban!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 088 889 Ft/m2
Tágas ház, nagy telek, páratlan lehetőség - Tatabánya, Felsőgallán!
Tatabánya, Felsőgalla
Kínálati ár: 32 490 000 Ft
Kalkulált ár: 90 000 Є
499 846 Ft/m2
Zöldövezeti hangsúly „Otthon a természet ölelésében, a város szívéhez közel.”
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
735 849 Ft/m2
ELADÓ 2 SZOBÁS LAKÁS
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є35 000 000 Ft
589 286 Ft/m2
Eladó Sorház, Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca, 180nm, 130000000 Ft
Tatabánya, Dózsakert, Vadász utca
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
722 222 Ft/m2
Eladó Családi ház, Nagyigmánd, 90nm, 57900000 Ft
Nagyigmánd
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
643 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
828 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Oroszlány, 55nm, 37900000 Ft
Oroszlány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
689 091 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 63nm, 60000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
952 381 Ft/m2
Eladó Családi ház, Ács, 92nm, 43900000 Ft
Ács
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
477 174 Ft/m2
ÁLOMOTTHON TATABÁNYÁN – IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL!
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
Teljesen felújított sorházi lakás saját udvarral
Almásfüzitő, Kőolaj lakótelep
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
588 235 Ft/m2
Tatabányán, újvárosban, 43 nm-es, 2+1 szobás, amerikai konyhás, földszinti téglalakás eladó!
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
1 046 279 Ft/m2
Tatán két külön bejáratú ingatlan eladó!
Tata
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 279 487 Ft/m2
Egyedi lehetőség Tarján csendes részén – Álmodd meg és valósítsd meg saját otthonodat!
Tarján
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 632 Є
316 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Tágas, háromszintes családi ház eladó Oroszlány kedvelt részén – gyönyörű kerttel és csarnokkal!
Oroszlány
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
421 429 Ft/m2
Eladó családi ház, Piliscsév, Piliscsév
Piliscsév, Piliscsév
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
116 807 Ft/m2
Eladó Ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 900 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є
609 755 Ft/m2
Eladó ikerház - Ács
Ács
Kínálati ár: 49 999 000 Ft
Kalkulált ár: 138 501 Є
609 744 Ft/m2