Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 140nm, 58990000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 58 990 000 Ft
Kalkulált ár: 163 407 Є
421 357 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 142nm, 118000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 326 870 Є
830 986 Ft/m2
Eladó Házrész, Tatabánya, Bánhida, 150nm, 45000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 000 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є39 900 000 Ft
300 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 147nm, 69900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
475 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Nincs megadva, 56nm, 44900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Dózsakert, 55nm, 42500000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
772 727 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 114nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
789 386 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 79nm, 35000000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є36 000 000 Ft
443 038 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 240nm, 125000000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
520 833 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 304nm, 79990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
263 125 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 270nm, 149900000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
555 185 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Sárberek, 121nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Sárberek
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є94 500 000 Ft
743 719 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Nincs megadva, 74nm, 49900000 Ft
Tatabánya, Nincs megadva
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
674 324 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Óváros, 64nm, 31900000 Ft
Oroszlány, Óváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
498 438 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 192nm, 75000000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
390 625 Ft/m2
Eladó Lakás, Komárom 35.900.000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
732 653 Ft/m2
Eladó családi ház, Tardos, Tardos, Szent Flórián utca
Tardos, Tardos, Szent Flórián utca
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
248 333 Ft/m2