Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1120
Eladó panellakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
997 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaalmás, Dunaalmás
Dunaalmás, Dunaalmás
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
654 286 Ft/m2
Tatabánya kertvárosban eladó két szobás lakás!
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 40 500 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є41 900 000 Ft
723 214 Ft/m2
Tatabánya Gál István lakótelepen igény szerint garázzsal eladó társasházi lakás!
Tatabánya, Gál lakótelep
Kínálati ár: 39 999 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 999 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 801 Є41 900 000 Ft
727 255 Ft/m2
Új építésű 3. emeleti 3 szobás lakás Komárom központjában – Huszár utca
Komárom
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
950 794 Ft/m2
Vértesszőlős egyik legkedveltebb utcájában eladó családi ház!
Vértesszőlős
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
820 746 Ft/m2
Héregen zártkerti ingatlan eladó
Héreg
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 396 Є
7 822 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep, 55nm, 38900000 Ft
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
707 273 Ft/m2
Komárom központjában eladó felujított 2 emeleti 55 nm erkélyes lakás !
Komárom, Temető utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
1 000 000 Ft/m2
Komárom központjában 3 szobás, 110 m2-es,családi ház eladó
Komárom, Bajcsy-Zsilinszky utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
408 182 Ft/m2
PENTHOUSE ÉLETÉRZÉS KOMÁROMBAN
Komárom, Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є
1 356 164 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Esztergom, Kertváros, 67nm, 64900000 Ft
Esztergom, Kertváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
968 657 Ft/m2
Eladó Panellakás, Komárom, 49nm, 48900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
997 959 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 51nm, 41500000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
813 725 Ft/m2
Oroszlányon a Mátyás király úton eladó egy teljeskörűen felújított, 1. emeleti erkélyes lakás
Oroszlány
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
698 113 Ft/m2
Cseri lakópark- 3 szobás, modern lakás nagy erkéllyel
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є110 000 000 Ft
1 356 164 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
„Otthon, amihez már csak Te hiányzol!”
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
714 107 Ft/m2
Felújítandó lakás Tatabánya közkedvelt részén – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek!
Tatabánya
Kínálati ár: 29 200 000 Ft
Kalkulált ár: 80 886 Є
811 111 Ft/m2
Eladó Lakás, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
780 000 Ft/m2
Felújított alapok, rád váró befejezés
Lábatlan
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
444 615 Ft/m2