Eladó ingatlanok Komárom-Esztergom megye
Találati lista: 1114
Félkész 3 szintes+alápincézett több generációs családi ház
Szomód
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
254 902 Ft/m2
Exkluzív családi othon Koppánymonostor szívében eladó!
Komárom, Koppánymonostor
Kínálati ár: 131 200 000 Ft
Kalkulált ár: 363 435 Є
468 571 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát várja!
Csém
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
216 667 Ft/m2
Kreatív új tulajdonosát keresi...
Bakonybánk
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
398 667 Ft/m2
Kényelmes családi fészek új tulajdonosát várja!
Almásfüzitő
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
541 304 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bajna, 96nm, 34900000 Ft
Bajna
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
363 542 Ft/m2
Eladó Családi ház, Kisbér, 72nm, 26900000 Ft
Kisbér
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
373 611 Ft/m2
Új építésű sorházi lakások Tatabányán – Hársfaliget lakóparkban
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 000 000 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 024 590 Ft/m2
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
1 008 065 Ft/m2
Egy történet félbemaradt fejezete álmod tovább.
Tatabánya, Felsőgalla, Fő tér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 166 Є
295 918 Ft/m2
Ha szeretnél egy darabka Gerecse-beli nyugalmat, hívj bizalommal, nézd meg személyesen, és szeress bele a tájba!
Környe, Alkotmány utca
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
675 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, 53nm, 37900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
715 094 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Bábolna, 58nm, 48500000 Ft
Bábolna
Kínálati ár: 48 500 000 Ft
Kalkulált ár: 134 349 Є
836 207 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tatabánya, 66nm, 45900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 127 147 Є
695 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Almásfüzitő, Almásfüzitő
Almásfüzitő, Almásfüzitő
Kínálati ár: 18 000 000 Ft
Kalkulált ár: 49 861 Є
720 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út, 50nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros, Rákóczi Ferenc út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
658 000 Ft/m2
Tatabánya Réti útján eladó egy kiváló állapotú, 3. emeleti, 2 külön nyíló szobás, erkélyes lakás.
Tatabánya
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
787 037 Ft/m2
Eladó 84 m2 családi ház, Esztergom
Esztergom
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
416 667 Ft/m2
Értékálló otthon, amiben fantázia és lehetőség rejlik
Süttő
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
339 773 Ft/m2