Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 88
TATA - TURISZTIKA - CSALÁD
Tata
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
1 013 605 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó családi ház, Tata, Remeteség, Akácos út
Tata, Remeteség, Akácos út
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
689 163 Ft/m2
Ébredjen minden nap az Öreg-tó és a tatai vár lenyűgöző panorámájára!
Tata, Városközpont
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 154 688 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 80nm, 60000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
750 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 74nm, 59990000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 990 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є64 900 000 Ft
810 676 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 58nm, 74990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
1 292 931 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 43nm, 63990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 488 140 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tata, Nincs megadva, 62nm, 62900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 014 516 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Remeteség, 57nm, 73990000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 73 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 958 Є
1 298 070 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 207nm, 149900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
724 155 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Óváros, 89nm, 54900000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
616 854 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Nincs megadva, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Remeteség, 142nm, 118000000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 326 870 Є
830 986 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Nincs megadva, 147nm, 69900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
475 510 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, Óváros, 79nm, 35000000 Ft
Tata, Óváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є36 000 000 Ft
443 038 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Tata, 63nm, 60000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 205 Є
952 381 Ft/m2
Tatán két külön bejáratú ingatlan eladó!
Tata
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 279 487 Ft/m2
Eladó Ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
323 148 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 83nm, 79000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
951 807 Ft/m2