Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 88
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 64nm, 85990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 238 199 Є
1 343 594 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 69nm, 89990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 304 203 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 68nm, 87990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 243 740 Є
1 293 971 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 94nm, 75000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
797 872 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 108nm, 85000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
787 037 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 120nm, 100000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
833 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 119nm, 74500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 500 000 Ft
Korábbi ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 371 Є78 500 000 Ft
626 050 Ft/m2
Eladó Mezőgazdasági, Tata 14.500.000 Ft
Tata
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 166 Є
10 878 Ft/m2
Tágas, takaros, tatai ,téglaház!
Tata
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
412 684 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tata, Látóhegy
Tata, Tata, Látóhegy
Kínálati ár: 20 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 20 990 000 Ft
Korábbi ár: 19 990 000 Ft
Kalkulált ár: 58 144 Є19 990 000 Ft
583 056 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
659 722 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 68 000 Є
Kalkulált ár: 24 548 000 Ft
1 889 €/m2
Eladó téglaépítésű, kertkapcsolatos 73nm-es lakás Tata központjában!
Tata
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
410 822 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 268 698 Є
915 094 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Agostyán
Tata, Agostyán
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 272 853 Є
394 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
737 705 Ft/m2