Eladó ingatlanok Tata
Találati lista: 88
Eladó egyéb lakás, Tata
Tata
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є49 990 000 Ft
921 373 Ft/m2
Eladó családi ház Tata Óvárosában
Tata
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є35 500 000 Ft
380 435 Ft/m2
Eladó ház, Tata
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
595 238 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 42nm, 31990000 Ft
Tata
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
761 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Felső-Tata
Tata, Felső-Tata
Kínálati ár: 117 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 117 900 000 Ft
Korábbi ár: 128 000 000 Ft
Kalkulált ár: 326 593 Є128 000 000 Ft
561 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є49 990 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 49nm, 49900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 018 367 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 93nm, 110500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 110 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 500 000 Ft
Korábbi ár: 115 500 000 Ft
Kalkulált ár: 306 094 Є115 500 000 Ft
1 188 172 Ft/m2
Eladó téglalakás, Tata, Tata
Tata, Tata
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
964 737 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Tóváros
Tata, Tóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є59 900 000 Ft
819 403 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 233nm, 124900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
536 052 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 50nm, 39500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
790 000 Ft/m2
Eladó egyéb ház, Tata
Tata
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 814 Є
422 500 Ft/m2
Eladó családi ház, Tata, Újhegy
Tata, Újhegy
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 000 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є129 000 000 Ft
653 846 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 90nm, 79900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
887 778 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 700 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є74 990 000 Ft
1 052 857 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Tata, 70nm, 73700000 Ft
Tata
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 73 700 000 Ft
Korábbi ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є74 990 000 Ft
1 052 857 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, 132nm, 129900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
984 091 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 150nm, 94000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 000 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є98 000 000 Ft
626 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Tata, 60nm, 40000000 Ft
Tata
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 110 803 Є
666 667 Ft/m2