Eladó téglalakás Pest megye
Találati lista: 552
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 127 060 300 Ft
Jelenlegi ár: 127 060 300 Ft
Korábbi ár: 130 990 000 Ft
Kalkulált ár: 351 968 Є130 990 000 Ft
1 198 682 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 7
Vác, Németh László utca 7
Kínálati ár: 73 140 500 Ft
Jelenlegi ár: 73 140 500 Ft
Korábbi ár: 76 990 000 Ft
Kalkulált ár: 202 605 Є76 990 000 Ft
1 239 669 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 72 190 500 Ft
Jelenlegi ár: 72 190 500 Ft
Korábbi ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 199 974 Є75 990 000 Ft
1 223 568 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 88 745 300 Ft
Jelenlegi ár: 88 745 300 Ft
Korábbi ár: 91 490 000 Ft
Kalkulált ár: 245 832 Є91 490 000 Ft
1 504 158 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 90 103 300 Ft
Jelenlegi ár: 90 103 300 Ft
Korábbi ár: 92 890 000 Ft
Kalkulált ár: 249 594 Є92 890 000 Ft
1 527 175 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 90 103 300 Ft
Jelenlegi ár: 90 103 300 Ft
Korábbi ár: 92 890 000 Ft
Kalkulált ár: 249 594 Є92 890 000 Ft
1 527 175 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 115 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 115 500 Ft
Korábbi ár: 87 490 000 Ft
Kalkulált ár: 230 237 Є87 490 000 Ft
1 052 095 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 058 108 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 119 300 300 Ft
Jelenlegi ár: 119 300 300 Ft
Korábbi ár: 122 990 000 Ft
Kalkulált ár: 330 472 Є122 990 000 Ft
1 125 475 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 92 140 300 Ft
Jelenlegi ár: 92 140 300 Ft
Korábbi ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 255 236 Є94 990 000 Ft
1 166 333 Ft/m2
Eladó ingatlan, Monor
Monor, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 310 249 Є
1 087 379 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunakeszi, Alag, 50nm, 69000000 Ft
Dunakeszi, Alag
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó 57 m2 tégla lakás, Vác
Vác, Belváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 577 193 Ft/m2
Bájos, felújított lakás Vác belvárosában – ideális befektetés, pár percre a Dunától!
Vác, Belváros
Kínálati ár: 43 333 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 333 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 036 Є44 900 000 Ft
1 274 500 Ft/m2
Eladó lakás, Nagykőrös
Nagykőrös, Farkas utca
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
888 889 Ft/m2
Kis lakás, nagy lehetőség Gödöllőn!
Gödöllő
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є49 990 000 Ft
1 407 692 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Halásztelek
Halásztelek
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
881 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 509 302 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kistarcsa, Kistarcsa
Kistarcsa, Kistarcsa
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є42 500 000 Ft
1 246 875 Ft/m2
Eladó Cegléd szívében 70 m2 Téglalakás
Cegléd
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
884 286 Ft/m2