Eladó téglalakások Veresegyházon
Találati lista: 43
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Veresegyház, Laposok, Táncsics Mihály utca
Veresegyház, Laposok, Táncsics Mihály utca
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 878 Є
1 128 871 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Veresegyház, Veresegyház
Veresegyház, Veresegyház
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є
1 011 111 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, erkélyes, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő második emeleti lakást.
Veresegyház
Kínálati ár: 53 380 000 Ft
Kalkulált ár: 147 867 Є
1 570 000 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 34 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, 1 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő második emeleti lakást.
Veresegyház
Kínálati ár: 50 730 000 Ft
Kalkulált ár: 140 526 Є
1 492 059 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, 2 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő második emeleti lakást.
Veresegyház
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є
1 416 279 Ft/m2
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő földszin
Veresegyház
Kínálati ár: 86 910 000 Ft
Kalkulált ár: 240 748 Є
1 424 754 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház
Veresegyház
Kínálati ár: 93 557 100 Ft
Kalkulált ár: 259 161 Є
1 732 539 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház
Veresegyház
Kínálati ár: 93 819 400 Ft
Kalkulált ár: 259 888 Є
1 538 023 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 121.020.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 121 020 000 Ft
Kalkulált ár: 335 235 Є
1 423 765 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 50.730.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 50 730 000 Ft
Kalkulált ár: 140 526 Є
1 492 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 103.320.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 103 320 000 Ft
Kalkulált ár: 286 205 Є
1 435 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 60.900.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 60 900 000 Ft
Kalkulált ár: 168 698 Є
1 416 279 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 110.300.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 110 300 000 Ft
Kalkulált ár: 305 540 Є
1 414 103 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 112.930.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 112 930 000 Ft
Kalkulált ár: 312 825 Є
1 466 623 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 77.580.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 77 580 000 Ft
Kalkulált ár: 214 903 Є
1 491 923 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 93.550.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 93 550 000 Ft
Kalkulált ár: 259 141 Є
1 508 871 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Veresegyház 126.710.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 126 710 000 Ft
Kalkulált ár: 350 997 Є
1 439 886 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 109.600.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 109 600 000 Ft
Kalkulált ár: 303 601 Є
1 442 105 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 64.050.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 64 050 000 Ft
Kalkulált ár: 177 424 Є
1 525 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Veresegyház 122.270.000 Ft
Veresegyház
Kínálati ár: 122 270 000 Ft
Kalkulált ár: 338 698 Є
1 455 595 Ft/m2