Eladó téglalakás Pest megye
Találati lista: 552
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Érd, Tusculanum, Érd kertvárosában!
Érd, Tusculanum, Érd kertvárosában!
Kínálati ár: 74 890 000 Ft
Kalkulált ár: 207 452 Є
734 216 Ft/m2
TÜNEMÉNYES LAKÁS saját kertrésszel
Gödöllő
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є73 000 000 Ft
896 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 509 302 Ft/m2
Eladó Lakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 109 700 000 Ft
Kalkulált ár: 303 878 Є
1 714 063 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd
Érd
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 102 000 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є102 000 000 Ft
785 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dabas, Városközpont, 60nm, 56990000 Ft
Dabas, Városközpont
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є
949 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 080 645 Ft/m2
Eladó téglalakás, Gyömrő
Gyömrő
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 148 276 Ft/m2
Eladó ingatlan, Monor
Monor
Kínálati ár: 104 000 000 Ft
Kalkulált ár: 288 089 Є
1 094 737 Ft/m2
Eladó téglalakás, Monor
Monor
Kínálati ár: 80 500 000 Ft
Kalkulált ár: 222 992 Є
1 032 051 Ft/m2
Eladó Lakás, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є48 000 000 Ft
959 184 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 509 302 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 509 302 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є66 900 000 Ft
1 509 302 Ft/m2
Álomotthon a fővárostól mindössze 2 km-re!