Eladó téglalakás Pest megye
Találati lista: 552
Belvárosi 78 nm-es tágas, 3. emeleti, nagy erkélyes lakás
Cegléd
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 000 000 Ft
767 949 Ft/m2
Eladó Lakás, Pilisvörösvár
Pilisvörösvár
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 862 745 Ft/m2
Eladó Lakás, Tököl
Tököl
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є48 000 000 Ft
959 184 Ft/m2
Városközpont közeli, első emeleti, erkélyes lakás eladó Nagykőrösön!
Nagykőrös, Gát utca
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
821 739 Ft/m2
Világos, 3 szobás lakás Dunakeszin - Alagliget lakóparkban
Dunakeszi, Alagliget lakópark
Kínálati ár: 91 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 91 800 000 Ft
Korábbi ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 294 Є92 900 000 Ft
1 530 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Gyömrő 110.000.000 Ft
Gyömrő
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 709 Є114 900 000 Ft
1 746 032 Ft/m2
VÁROSKÖZPONT közeli, első emeleti, erkélyes LAKÁS eladó NAGYKŐRÖSÖN!
Nagykőrös
Kínálati ár: 37 800 000 Ft
Kalkulált ár: 104 709 Є
821 739 Ft/m2
Eladó Lakás Cegléden
Cegléd
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 28 800 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є28 800 000 Ft
490 196 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2
Eladó lakás, Százhalombatta
Százhalombatta
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
1 096 774 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szigetszentmiklós, Komáromi köz
Szigetszentmiklós, Komáromi köz
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 990 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 132 936 Є52 990 000 Ft
1 066 444 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 104 490 500 Ft
Jelenlegi ár: 104 490 500 Ft
Korábbi ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 289 447 Є109 990 000 Ft
976 547 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 75 040 500 Ft
Jelenlegi ár: 75 040 500 Ft
Korábbi ár: 78 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 868 Є78 990 000 Ft
1 154 469 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 88 745 300 Ft
Jelenlegi ár: 88 745 300 Ft
Korábbi ár: 91 490 000 Ft
Kalkulált ár: 245 832 Є91 490 000 Ft
1 365 312 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1