Eladó téglalakás Pest megye
Találati lista: 552
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós 69.900.000 Ft
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є71 900 000 Ft
699 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Vácegres 25.000.000 Ft
Vácegres
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
531 915 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunakeszi
Dunakeszi
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є
1 468 627 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Szigetszentmiklós, Nincs megadva, Paptag utca, 60nm, 64900000 Ft
Szigetszentmiklós, Nincs megadva, Paptag utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 081 667 Ft/m2
Monoron kínálunk megvételre egy új építésű, ikerházat.
Monor, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 115 584 Ft/m2
Monoron kínálunk megvételre egy új építésű, ikerházat.
Monor, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 115 584 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
1 481 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
1 481 818 Ft/m2
Eladó lakás, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є
1 750 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Szentendre, Füzespark lakótelep, Füzes park
Szentendre, Füzespark lakótelep, Füzes park
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є76 900 000 Ft
1 117 910 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd, Érdliget, AA+ LAKÁSOK ÉRDLIGETEN
Érd, Érdliget, AA+ LAKÁSOK ÉRDLIGETEN
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 119 Є
1 402 439 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 173nm, 175000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є
1 011 561 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
998 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Halásztelek
Halásztelek, Centrum, Viola utca
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
881 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 414 583 Ft/m2
Eladó téglalakás, Pilisborosjenő, Malomdűlő
Pilisborosjenő, Malomdűlő
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 414 583 Ft/m2