Eladó téglalakások Budaörsön
Találati lista: 17
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő
Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 678 670 Є
987 903 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budaörs, Szabadság utca
Budaörs, Szabadság utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є99 990 000 Ft
1 696 429 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budaörs, Kertváros, Budaörsön belső kétszintes lakás
Budaörs, Kertváros, Budaörsön belső kétszintes lakás
Kínálati ár: 192 000 000 Ft
Kalkulált ár: 531 856 Є
1 200 000 Ft/m2
kiemelt
Budaörs, Kertváros, Budaörsön belső kétszintes lakás
Kínálati ár: 192 000 000 Ft
Kalkulált ár: 531 856 Є
1 200 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budaörs, Városközpont, Szabadság utca
Budaörs, Városközpont, Szabadság utca
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 305 769 Ft/m2
Eladó lakás Budaörs
Budaörs, Budaörs
Kínálati ár: 120 960 000 Ft
Kalkulált ár: 335 069 Є
1 890 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 114500000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 114 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 500 000 Ft
Korábbi ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 317 175 Є127 000 000 Ft
1 789 063 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 120900000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 120 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 120 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 334 903 Є139 900 000 Ft
1 889 063 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 126 471 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 126 471 Ft/m2
Eladó lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є109 000 000 Ft
861 207 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 136nm, 289900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 289 900 000 Ft
Kalkulált ár: 803 047 Є
2 131 618 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 154nm, 329900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 913 850 Є
2 142 208 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Kertváros Ganztelep, 146nm, 269900000 Ft
Budaörs, Kertváros Ganztelep
Kínálati ár: 269 900 000 Ft
Kalkulált ár: 747 645 Є
1 848 630 Ft/m2
Budaörsön, sorházas beépítésű utcában, lakás eladó
Budaörs
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 122 642 Ft/m2
Nívós 4 szobás lakás Budaörs szívében
Budaörs, Kőhegy
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є
1 543 103 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 140nm, 135000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 135 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є125 000 000 Ft
964 286 Ft/m2