Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Miskolc, belváros, 74 nm-es, 3 szobás lakás liftes házban!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Miskolc, Szentpéterikapu, Kassai utca
Miskolc, Szentpéterikapu, Kassai utca
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є25 900 000 Ft
469 811 Ft/m2
Eladó lakás Miskolcon a Szent István utcában!
Miskolc
Kínálati ár: 34 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 200 000 Ft
Korábbi ár: 34 700 000 Ft
Kalkulált ár: 94 737 Є34 700 000 Ft
645 283 Ft/m2
Miskolc, belváros, 83 nm-es, 3 szobás földszinti lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
934 921 Ft/m2
Eladó 4 szobás, földszinti lakás - Miskolc, Hejőcsaba
Miskolc, Hejőcsaba, Hejőcsaba
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
582 090 Ft/m2
Eladó panelprogramos, 55 nm-es lakás, Miskolc-Avas
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó felújított, 63 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Eladó 50 nm-es berendezett lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Soltész Nagy Kálmán utca, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Győri kapu Észak, Gálffy Ignác utca, 63nm, 32500000 Ft
Miskolc, Győri kapu Észak, Gálffy Ignác utca
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є35 500 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є30 500 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó Panellakás, Miskolc, Avas I. ütem, Testvérvárosok útja, 53nm, 33400000 Ft
Miskolc, Avas I. ütem, Testvérvárosok útja
Kínálati ár: 33 400 000 Ft
Kalkulált ár: 92 521 Є
630 189 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
588 235 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Miskolc, Győri kapu, 63 nm-es, 2 + 1 szobás lakás!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 990 000 Ft
Korábbi ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 385 Є36 990 000 Ft
523 651 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Dózsa György utca
Miskolc, Dózsa György utca , Belváros
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є
590 472 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
946 809 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
925 532 Ft/m2