Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
ÉPÍTKEZNI VÁGYÓK FIGYELMÉBE AJÁNLOM MISKOLC PARTOS UTCÁBAN, EGY DUPLA TELKEN ELHELYEZKEDŐ CSALÁDI OTTHONT KÉSZ TERVEKKEL!
Miskolc, Partos u.11
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
385 000 Ft/m2
Miskolcon zártkerti ingatlan ELADÓ, kis házzal!
Miskolc
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
23 428 Ft/m2
Eladó kiváló befektetési lehetőség Miskolcon!
Miskolc
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
642 143 Ft/m2
Kazincbarcika központi részén, Eladó ez az üzlethelyiség mely eddig fagyizóként működött!
Miskolc
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 343 Є
590 000 Ft/m2
Miskolcon a Selyemréti Strand közelében eladó családi otthon.
Miskolc, Harmat u.10
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
365 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Vörösmarty út
Miskolc, Vörösmarty út
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
599 333 Ft/m2
Az Avasi lakótelep központjában eladó egy kétszobás, erkélyes, napfényes 55 nm-es kétszobás ,tárolós lakást a 8. emeleten.
Miskolc
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 900 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є26 900 000 Ft
470 909 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
582 090 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Latabár utca
Miskolc, Latabár utca , Belváros
Kínálati ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 65 097 Є
419 643 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
627 778 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
791 176 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Bodó sor
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є58 900 000 Ft
1 032 258 Ft/m2
Eladó Miskolc Vörösmarty lakótelepen 55m2, 1+2 félszobás, erkélyes panellakás!
Miskolc, Vörösmarty-városrész, Corvin
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
636 364 Ft/m2
Kiváló befektetés Miskolcon – kiadva, megtartott bérlőkkel!
Miskolc
Kínálati ár: 22 600 000 Ft
Kalkulált ár: 62 604 Є
594 737 Ft/m2
Miskolc, Hejőcsaba, 67 nm-es, 3 +1 szobás lakás!
Miskolc, Hejőcsaba, Hejőcsaba
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є
582 090 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 500 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є25 000 000 Ft
700 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 30500000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 30 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 500 000 Ft
Korábbi ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 84 488 Є31 800 000 Ft
525 862 Ft/m2
Miskolc, belváros, 63 nm-es, felújított, 2 + 1 szobás lakás.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
633 333 Ft/m2