Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
690 816 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 100 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є74 100 000 Ft
1 037 662 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 100 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є74 100 000 Ft
1 037 662 Ft/m2
Miskolc, Bodótető, 77 nm-es, 3 szobás újépítésű lakás!
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 100 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є74 100 000 Ft
1 037 662 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
816 364 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc 29.300.000 Ft
Miskolc, Komlóstető, Komlóstető
Kínálati ár: 29 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 300 000 Ft
Korábbi ár: 29 800 000 Ft
Kalkulált ár: 81 163 Є29 800 000 Ft
542 593 Ft/m2
Miskolc történelmi városrészében eladó egy FÖLDSZINTI 3 szobás polgári stílusú lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
816 364 Ft/m2
Miskolc belvárosában, 110 nm-es, két szintes lakás udvari beállóval!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
690 816 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 700 000 Ft
Kalkulált ár: 187 535 Є
690 816 Ft/m2
Eladásra kínálunk Miskolcon Diósgyőrben egy 2 szobás, első emeleti, felújítandó lakást!
Miskolc
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
432 075 Ft/m2
Jó elhelyezkedésű
Eladó lakás a Dayka Gardenben – belvárosi, erkélyes garzon!
Miskolc
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
1 116 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є
534 310 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Belváros, 84nm, 61900000 Ft
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є62 900 000 Ft
736 905 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є29 000 000 Ft
586 275 Ft/m2
Miskolcn a József Attila utcán 58 nm-es felújított lakás eladó!
Miskolc
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є
534 310 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó igényes lakás Miskolc egyik legkeresettebb részén – Dayka Gábor Társasházban!
Miskolc
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
918 667 Ft/m2
Miskolc, Pereces, 54 nm-es, 1. emeleti lakás!
Miskolc, Pereces, Pereces
Kínálati ár: 10 500 000 Ft
Kalkulált ár: 29 086 Є
194 444 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Miskolc, Csabai kapu, Csabai kapu
Miskolc, Csabai kapu, Csabai kapu, Csabai kapu
Kínálati ár: 97 800 000 Ft
Kalkulált ár: 270 914 Є
1 150 588 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Csabai kapu, Csabai kapu
Miskolc, Csabai kapu, Csabai kapu, Csabai kapu
Kínálati ár: 73 320 000 Ft
Kalkulált ár: 203 102 Є
1 128 000 Ft/m2