Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Bodótető, Bodótető
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є58 900 000 Ft
1 032 258 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Bajcsy-Zsilinszky út
Miskolc
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 116nm, 61000000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 168 975 Є65 000 000 Ft
525 862 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Selyemrét, 58nm, 31500000 Ft
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є32 900 000 Ft
543 103 Ft/m2
Miskolcon eladó felújított,klímás tégla építésű lakás
Miskolc, Kilián észak
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 27 990 000 Ft
Kalkulált ár: 74 765 Є27 990 000 Ft
710 263 Ft/m2
Remek lokáció, keresett lakástípus!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є32 990 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó másfél szobás felújított, erkélyes, 2. emeleti lakás
Miskolc
Kínálati ár: 25 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 300 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 70 083 Є26 900 000 Ft
550 000 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 25 200 000 Ft
Kalkulált ár: 69 806 Є
458 182 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc, Stadion utca
Miskolc, Stadion utca , Bulgárföld
Kínálati ár: 26 200 000 Ft
Kalkulált ár: 72 576 Є
748 571 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon, a Gesztenyés utcában egy két szobás 55 négyzetméteres panellakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 200 000 Ft
Korábbi ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 576 Є27 000 000 Ft
476 364 Ft/m2
Stílusos, erkélyes design‑lakás Miskolc belvárosában!
Miskolc
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
725 455 Ft/m2
Miskolcon kiváló állapotú, 3 szobás lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 900 000 Ft
Korábbi ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є56 900 000 Ft
707 595 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc belváros..!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Avas
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
536 364 Ft/m2
Miskolc, Avas, 55 nm-es felújítoott lakás!
Miskolc, Avas, Avas
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Miskolc, belváros, 50 nm-es, felújított lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 000 000 Ft
Korábbi ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 033 Є41 000 000 Ft
780 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Miskolc – Vologda városrészen a Feszty Árpád utcában családi otthon Eladó
Miskolc, Feszty Árpád u
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Kalkulált ár: 193 352 Є
712 245 Ft/m2
Eladó Miskolc Győri kapuban a Rácz Ádám utcában egy 57m² FÖLDSZINTI, ERKÉLYES lakás
Miskolc, Rácz Ádám utca 8. fsz. 2
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 500 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є26 900 000 Ft
464 912 Ft/m2
Miskolc József Attila utcán az M30 felhajtó közelében ELADÓ 600 m² teleken IPARI HASZNOSÍTÁSRA ALKALMAS 100 m² CSALÁDI HÁZ
Miskolc, József Attila
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
559 000 Ft/m2