Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Eladó zöldövezeti, azonnal költözhető 55 nm-es lakás a Kilián-délen
Miskolc
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
590 909 Ft/m2
Eladó panellakás, Miskolc
Miskolc, Belváros
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
892 857 Ft/m2
Eladó 83 m2-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Patak utca, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 57 nm-es, erkélyes lakás - Miskolc, Kilián Dél
Miskolc, Dél-Kilián, Irinyi János utca, Dél-Kilián
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Eladó 74 nm-es, 3 szobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Miskolc, Újdiósgyőr, 38 nm-es befejezetlen lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
468 421 Ft/m2
Eladó 2 szobás panel lakás Miskolcon – Gálffy Ignác utcában. Miskolcon, a Gálffy Ignác utcában eladó egy 51 m²-es, 4. emeleti, 2 szobás panel lakás, részben felújított állapotban.
Miskolc
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 515 Є
527 451 Ft/m2
Miskolc, Kuruc utca, 51 nm-es, 2 szobás lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Luxus és kényelem harmóniája, 79 m² lakás ELADÓ a Melinda utcában!
Miskolc, Melinda utca 1/1
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
1 062 025 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Baross Gábor út
Kínálati ár: 35 700 000 Ft
Kalkulált ár: 98 892 Є
649 091 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc, Győri kapu
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
657 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Dél-Kilián, Dél-Kilián
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Bulgárföld
Miskolc, Bulgárföld, Bulgárföld
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 27 900 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є28 900 000 Ft
516 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Irinyi János utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є36 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Bodótető, Dóczy József utca, 59nm, 47800000 Ft
Miskolc, Bodótető, Dóczy József utca, Bodótető
Kínálati ár: 47 800 000 Ft
Kalkulált ár: 132 410 Є
810 169 Ft/m2
MISKOLC BELVÁROSI MODERN, TELJESEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ, SAJÁT KOCSIBEÁLLÓVAL!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 990 000 Ft
Korábbi ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 017 Є54 990 000 Ft
852 295 Ft/m2
Miskolc, Diósgyőr, 100 nm-es, 2 szintes lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2