Eladó lakás Miskolc
Találati lista: 543
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є30 500 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2
Eladó újépítésű Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 92 289 855 Ft
Kalkulált ár: 255 651 Є
1 357 204 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc Széchenyi István utca
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є85 000 000 Ft
547 260 Ft/m2
Eladó 80 nm-es lakás, Miskolc Patak utca
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 51 nm-es lakás, Miskolc
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 30 500 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є30 500 000 Ft
586 275 Ft/m2
Eladó 100 nm alapterületű lakás, Miskolc Árpád utca
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є59 900 000 Ft
579 000 Ft/m2
Eladó Panelprogramos lakás, Miskolc Középszer utca
Miskolc
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
700 000 Ft/m2
Eladó felújítás alatt álló lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
468 421 Ft/m2
Eladó 83 nm-es lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2
Eladó 54 nm-es lakás, Miskolc Középszer utca
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó 57 nm-es lakás, Miskolc Irinyi János utca
Miskolc, Dél-Kilián, Dél-Kilián
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
809 459 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk egy 2006-ban épült, téglaépítésű, 82 nm-es, DNy-i fekvésű, napfényes első emeleti, társasházi lakást Miskolc kedvelt részén a Feszty Árpád úton.
Miskolc
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 72 000 000 Ft
Korábbi ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є75 000 000 Ft
878 049 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 17 800 000 Ft
Kalkulált ár: 49 307 Є
468 421 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
721 687 Ft/m2